ELEKTRICKÉ PONORNÉ VIBRÁTORY BETÓNU

Elektrický ponorný vibrátor betónu AME 1600

Elektrický ponorný vibrátor betónu AME 1600

Elektrické ponorné vibrátory betónu AT v spojení s pohonnými jednotkami AME1600 umožňujú dosiahnuť vysoké výkony a variabilitu pri nízkych prevádzkových nákladoch. Sú vhodné pre univerzálne použitie a zaručujú dokonalé zhutnenie betónu. Systém sa skladá z pohonnej jednotky, ktorú možno pripojiť do sieťovej zásuvky, ohybných hriadeľov SUPERFLEX v piatich rôznych dĺžkach a štyroch typov vibračných hlavíc AT o priemere 29 až 59 mm.

Ponorný vibrátor betónu Humdinger

Ponorný vibrátor betónu Humdinger

Elektrické ponorné vibrátory betónu Humdinger umožňujú dosiahnuť vysoké výkony a variabilitu pri nízkych prevádzkových nákladoch. Sú vhodné pre univerzálne použitie a zaručujú dokonalé zvibrovanie betónu. Systém sa skladá z pohonnej jednotky, ktorú možno pripojiť do sieťovej zásuvky, ohybných hriadeľov v šiestich rôznych dĺžkach a piatich typov vibračných hlavíc o priemere 28 až 58 mm.

Vysokofrekvenčný ponorný vibrátor betónu Husqvarna SMART

Vysokofrekvenčný ponorný vibrátor betónu SMART

Husqvarna Smart je náš najvýkonnejší vibrátor na betón pre profesionálnych zákazníkov. Elektronický vysokofrekvenčný vibrátor s inteligentným integrovaným frekvenčným meničom, ktorý v sebe spája spoľahlivosť a výkon s najnovšou technológiou. Veľká odstredivá sila, stabilné otáčky a veľká amplitúda zabezpečujú účinné vibrovanie betónu s menším poklesom. Ergonomický dizajn znižuje prenos vibrácií na ruky/ramená, pričom dlhý kábel a hadica poskytujú výnimočný dosah.

Vysokofrekvenčný ponorný vibrátor BTHFE

Vysokofrekvenčný ponorný vibrátor BTHFE

BTHFE je jeden z najvýkonnejších vibrátorov na betón pre profesionálnych zákazníkov. Elektronický vysokofrekvenčný vibrátor s inteligentným integrovaným frekvenčným meničom, ktorý v sebe spája spoľahlivosť a výkon s najnovšou technológiou. Veľká odstredivá sila, stabilné otáčky a veľká amplitúda zabezpečujú účinné vibrovanie betónu s menším poklesom. Ergonomický dizajn znižuje prenos vibrácií na ruky/ramená, pričom dlhý kábel a hadica poskytujú výnimočný dosah.