DIAMANTOVÉ REZNÉ LANÁ

Diamantové rezné lano je nástroj, ktorým sa reže zvyčajne železobetón, alebo oceľ lanovými pílami. Naše diamantové rezné laná sa dajú použiť do lanových píl Husqvarna, Hilti, CEDIMA, Tyrolit. Sú to laná profesionálnej a najvyššej kvality.

| Na rezanie betónu a armovaného betónu

284XC

284XC

Je diamantové rezné lano vyrábané sintrovaním. Priemer diamantových perál je 10,3mm. Počet diamantových perál v bežnom metri lana je 44. Lano sa pri rezaní chladí vodou.

Cena na vyžiadanie

| Na rezanie ocele, nereze, liatiny

S-600

S-600

Je diamantové rezné lano vyrábané galvanizovaním. Priemer diamantových perál je 10,5mm. Počet diamantových perál v bežnom metri lana je 48. Diamantové rezné lano sa môže použiť na rezanie za sucha, alebo za mokra.

Cena na vyžiadanie
RapidCut

RapidCut

Je diamantové rezné lano vyrábané vo vákuu. Priemer diamantových perál je 10mm. Počet diamantových perál v bežnom metri lana je 105. Diamantové rezné lano sa môže použiť na rezanie za sucha, alebo za mokra.

Cena na vyžiadanie
C-1000 V2 Husqvarna

C-1000 V2 Husqvarna

Je diamantové rezné lano vyrábané vo vákuu. Priemer diamantových perál je 10,3mm. Počet diamantových perál v bežnom metri lana je 44. Diamantové rezné lano sa môže použiť na rezanie za sucha, alebo za mokra.

Cena na vyžiadanie