Vŕtacie stojany Husqvarna DS 500

DS 500
Stredne veľký stojan na vŕtačku DS 500 je vhodný pre širokú škálu odborných aplikácií jadrového vŕtania. Spája vysokú stabilitu a robustnosť s prekvapivo nízkou hmotnosťou. Vďaka rýchlemu pripojeniu a nízkej hmotnosti je manipulácia jednoduchá a účinná. Bežec so štíhlym dizajnom a optimalizovaným prevodovým pomerom funguje výnimočne dobre v kombinácii s vysokovýkonnými jednofázovými vŕtacími motormi, ako sú napríklad Husqvarna DM 280 a DM 340. Odporúčané pre priemery vrtákov do 400 mm.

967 96 86-01
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Odolné a pevné

Celokovový dizajn s optimalizovanou kombináciou oceľových, hliníkových a horčíkových komponentov zaručuje stabilitu a odolnosť bez pridávania zbytočnej hmotnosti.
Funkcie

Presnosť a výkon

Konštrukcia stĺpca z extrudovaného hliníka posilneného oceľou je optimalizovaná pre vysokú presnosť a vŕtací výkon. Všetky pánty majú nulovú vôľu a sú navrhnuté tak, aby umožňovali dlhodobú stabilitu.
Funkcie

Vysoká stabilita a nízka hmotnosť

Oceľou vystužená základná doska z horčíkovej zliatiny liatej pod tlakom zaručuje pevné ukotvenie a udržuje celkovú nízku hmotnosť.
Funkcie

Jednoduchá inštalácia a prevádzka

Rýchloupínacie spojky vŕtacieho motora a ľahkú úpravu uhla zadnej podpory umožňujú jednoduché nastavenie a uhlové vŕtanie. Bežec sa dá zo stĺpca v prípade potreby jednoducho vybrať.

TECHNICKÉ PARAMETRE

Vybavenie na vŕtanieVybavenie na vŕtanie

RozmeryRozmery

Technické parametreTechnické parametreMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov