Vibračné pechy Husqvarna LT 8005

LT 8005
LT 8005 je náš najťažší vibračný pech s najširšou pätkou.
Je vyvážený a výkonný, pričom je vyvinutý na efektívne zhutňovanie zrnitej a súdržnej zeminy. Ideálny na zhutňovanie vo výkopoch, alebo iných úzkych priestoroch, ako sú okolia stĺpov a potrubí. Je vybavený naftovým motorom Hatz 1B20 a vďaka kombinácii vysokej odstredivej sily a vysokej hmotnosti umožňuje hĺbkové zhutňovanie.

967 93 39-01
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Vysoký zhutňovací výkon

Efektívne zhutňovanie vďaka výkonnému naftovému motoru Hatz namontovanému v kompaktnom odolnom ráme, ktorý zaručuje vysokú rýchlosť a nárazovú silu.
Funkcie

Skvelá ergonómia

Nízka hmotnosť, jedno miesto zdvíhania a valčeky na riadiacej rukoväti uľahčujú manipuláciu na pracovisku. Ako príslušenstvo je k dispozícii súprava prepravných kolies.
Funkcie

Jednoduché manévrovanie

Vyvážený dizajn poskytuje výnimočnú trakciu a manévrovateľnosť. Dobrá viditeľnosť pätky ubíjačky pri prevádzke umožňuje dobre načasované presuny.
Funkcie

Pohodlné ovládanie

Trojpolohové ovládanie plynu (voľnobeh, maximálne otáčky, stop/zatvorené) umožňuje jednoduchú obsluhu a zatvorí aj palivové vedenie do zastavenej polohy, čím sa zabráni únikom. Rukoväť so zníženými vibráciami pomáha znižovať únavu obsluhujúceho pracovníka.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

RozmeryTechnické parametre

RozmeryRozmery

Zvuk a hlučnosťZvuk a hlučnosťMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov