Vibračné pechy Husqvarna LT 5005

LT 5005
LT 5005 je vyvážený a ľahký, no zároveň výkonný vibračný pech vyvinutý na efektívne zhutňovanie zrnitej a súdržnej zeminy, napríklad hliny a prachu. Ideálny na zhutňovanie vo výkopoch alebo iných úzkych priestoroch, napríklad okolo stĺpov a potrubí. Je vybavený najnovším motorom Honda GXR120, ktorý je špeciálne určený pre vibračné pechy . Tento vibračný pech ponúka výnimočné ovládanie, nízku hlučnosť a nízke emisie.

967 85 46-01
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Vysoký zhutňovací výkon

Efektívne zhutňovanie vďaka výkonnému motoru Honda namontovanému v kompaktnom odolnom ráme, ktorý zaručuje vysokú rýchlosť a nárazovú silu.
Funkcie

Skvelá ergonómia

Nízka hmotnosť, jedno miesto zdvíhania a valčeky na riadiacej rukoväti uľahčujú manipuláciu na pracovisku. Ako príslušenstvo je k dispozícii súprava prepravných kolies.
Funkcie

Jednoduché manévrovanie

Trojpolohové ovládanie plynu (voľnobeh, maximálne otáčky, stop/zatvorené) zatvorí aj palivové vedenie, čím sa zabráni únikom paliva. Vyvážený dizajn poskytuje výnimočnú trakciu a manévrovateľnosť.
Funkcie

Jednoduchá údržba

Jednoduchý prístup na všetky miesta údržby vrátane kontroly hladiny oleja (motor a spodná časť) a čistenia/výmeny vzduchového filtra. Súčasťou výbavy je počítadlo hodín, indikátor vzduchového filtra a výstražný indikátor oleja.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

RozmeryTechnické parametre

RozmeryRozmery

Zvuk a hlučnosťZvuk a hlučnosťMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov