Vibračné dosky jednosmerné Husqvarna LF 100 LAT (benzín)

LF 100 LAT (benzín)
LF 100 LAT je rýchlo pracujúca jednosmerná vibračná doska, určená na efektívne zhutňovanie asfaltu a pôdy. Je ideálna pre opravárenské práce a údržbárske práce, ako sú príjazdové cesty a parkoviská. Veľká nádrž na vodu má nadrozmerný uzáver, ktorý umožňuje menej časté a rýchlejšie plnenie. Ľahko sa čistí, nezanecháva žiadne stopy na vozovke a využíva akúkoľvek vodu, ktorá je k dispozícii na mieste.

967 85 51-02
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Hodiny efektívnej práce

Efektívna patentovaná nízkovibračná rukoväť znižuje vibrácie pod úroveň 2 m/s², vďaka čomu môžete pracovať celé hodiny bez toho, aby ste sa unavili alebo prekročili predpísané prahové hodnoty.
Funkcie

Jednoduchá manipulácia, vynikajúce výsledky

Zavlažovací systém, ktorý bráni prilepeniu spodnej dosky k horúcemu asfaltu, využíva vďaka jednoducho nastaviteľnému prietoku iba minimum vody.
Funkcie

Menej vody na viac práce

Veľká nádrž na vodu odolná voči korózii a inteligentný systém na distribúciu vody umožňujú pracovať dlhšie s menším počtom zastávok na dopĺňanie vody.
Funkcie

Optimalizácia na asfalt

Spodná časť dosky je špeciálne navrhnutá na prácu s asfaltom, aby sa nelepila na horúci asfalt a nezanechávala stopy po otáčaní.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

RozmeryTechnické parametre

RozmeryRozmery

Zvuk a hlučnosťZvuk a hlučnosťMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov