Ručne vedené valce Husqvarna LP 9505

LP 9505
Vysoko produktívny kĺbový motorový zhutňovací stroj Husqvarna LP 9505 vytvára hladký zhutnený povrch, pričom pri otáčaní nevyhrabáva zeminu. Vďaka vysokej prevádzkovej hmotnosti a najlepšej možnej trakcii je vhodný na všetky druhy zeminy (suché alebo mokré), avšak je obzvlášť vhodný na súdržné materiály, ako je íl a hlina. Motor s nízkou spotrebou paliva poskytuje najlepší výkon vo svojej triede, a to počas celého dňa nepretržitej práce, pričom diaľkové rádiové ovládanie ponúka vynikajúcu flexibilitu, lepšiu ergonómiu a bezpečnejšie pracovné podmienky. Vďaka jasnému vyznačeniu všetkých servisných bodov a ich ľahkej prístupnosti je servis zariadenia rýchly a jednoduchý.

967 95 08-01
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Flexibilita

Technológia diaľkového rádiového ovládania umožňuje obslužnému pracovníkovi vybrať si najlepšiu polohu, kde bude stáť, vďaka čomu zariadenie poskytuje lepšiu ergonómiu a bezpečnejšie pracovné podmienky. Zároveň umožňuje sústrediť pozornosť na konečný výsledok.
Funkcie

Vynikajúca trakcia

Vysoké a široké výčnelky na behúni zvyšujú trakciu na svahoch a veľkých stúpaniach alebo klesaniach, ako aj na mokrých zeminách.
Funkcie

Jednoduchá prevádzka

Diaľkové ovládanie ponúka veľký informačný displej na navádzanie a odstraňovanie problémov.
Funkcie

Vždy pripravený

Diaľkové ovládanie sa dodáva s dvoma batériami – jedna je určená na používanie a druhá na nabíjanie v nabíjačke na prístrojovej doske. Vďaka tomu budete mať vždy dostatok energie.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

RozmeryTechnické parametre

RozmeryRozmery

Zvuk a hlučnosťZvuk a hlučnosťMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov