Ručne vedené valce Husqvarna LP 6505

LP 6505
LP 6505 je plne hydraulický duplexný valcovací stroj, vyvinutý na zhutňovanie tenkých vrstiev zrnitej zeminy a asfaltu. Vysoká odstredivá sila a rýchlosť zvyšujú produktivitu a štíhla, kompaktná konštrukcia umožňuje jednoduchú manipuláciu pri stenách a v stiesnených priestoroch. Je vybavený naftovým motorom Hatz 1D42S s elektrickým štartovaním a vstavaným chladičom hydraulického oleja a vyznačuje sa ergonomickou konštrukciou, ktorá sa jednoducho udržiava.

967 85 57-03
10 849 €
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Pracujte kdekoľvek

Hydraulické riadenie a prevodovka uľahčujú manipuláciu a zvyšujú bezpečnosť aj v stiesnených priestoroch, pri stenách, stĺpikoch alebo okrajoch – prakticky všade, kde vás práca zavedie.
Funkcie

Hodiny efektívnej práce

Rukoväť tlmiaca vibrácie umožňuje jednoduché ovládanie vibrácií. Vďaka tomu je zapínanie a vypínanie vibrácií jednoduchšie, takže môžete pracovať dlhšie.
Funkcie

Dlhšia životnosť

Zabudovaný chladič hydraulického oleja znižuje opotrebovanie, predlžuje životnosť komponentov a zvyšuje spoľahlivosť pri používaní v náročných a horúcich podmienkach.
Funkcie

Účinný motor

Výkonný naftový motor Hatz 1D42S ponúka nízku spotrebu paliva a nízke emisie. Je vybavený aj počítadlom hodín a výstražným indikátorom hladiny oleja.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

RozmeryTechnické parametre

RozmeryRozmery

Zvuk a hlučnosťZvuk a hlučnosťMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Text


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov


Husquarna Stavebné Centrum

Adresa

ADAP TRNAVA s.r.o.
Zlievarenská 3/8020
917 02 Trnava
Slovenská republika

Kontakty

tel.: +421 33 53 54 587
tel.: +421 33 53 54 588
email: info@adap.sk
web: www.hsqtrnava.sk