Rozbrusovacie píly Husqvarna K 1 PACE

K 1 PACE
Výkonná akumulátorová rozbrusovacia píla K 1 PACE poskytuje silu a výkon, ktoré by ste očakávali od ekvivalentnej benzínovej píly. Disponuje funkciou brzdy X-Halt™ na zaistenie bezpečnosti počas prevádzky. Je ergonomická, optimálne vyvážená, má pohodlné ovládanie s nízkou úrovňou vibrácií a nulové priame emisie. Zabudované pripojenie umožňuje sledovať polohu zariadenia, prevádzkový čas, servisné intervaly a bezdrôtovo prijímať aktualizácie prostredníctvom funkcie FOTA (firmware over the air). Vďaka napájaniu výkonným akumulátorovým systémom Husqvarna PACE získate možnosť rýchleho nabitia a pôsobivú produktivitu. V kombinácii s naším špeciálne navrhnutým radom rezných kotúčov pre akumulátorové píly tak dosiahnete maximálnu hĺbku rezu a optimalizovanú výkonnosť. Vhodné pre betónové rúry, betónovú záhradnú dlažbu, škvarobetónové bloky atď.

POWER CUTTER K 1 PACE 14" / 350 mm (cena bez batérie a nabíjačky)

970 51 92-01
Cena na vyžiadanie

POWER CUTTER K 1 PACE 14" / 350 mm set + 2x B380X + C900x

970 54 67-05
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Výkonnosť

Sila a výkon porovnateľné s ekvivalentnými benzínovými pílami. S integrovanou prevodovkou pre vyšší krútiaci moment. Na vysokú produktivitu.
Funkcie

Bezpečná prevádzka

Funkcia brzdy kotúča X-Halt™ dokáže zastaviť rotáciu kotúča za zlomok sekundy.
Funkcie

Nulové priame emisie

Jednoduchá možnosť rezania vo vnútorných priestoroch, citlivých alebo mestských oblastiach, kde môžu byť úrovne emisií regulované.
Funkcie

Flexibilný

Všestranné a flexibilné rezanie vo vnútorných i vonkajších priestoroch. Integrovaný systém mokrého rezania a nadstavec pre vysávač ako príslušenstvo pri suchom rezaní umožňujú efektívne a flexibilné odstraňovanie prachu.

TECHNICKÉ PARAMETRE

Rezné zariadenieRezné zariadenie

Technické parametreTechnické parametre

RozmeryRozmery

Zvuk a hlučnosťZvuk a hlučnosť

VibrácieVibrácieMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov