Rezačky špár Husqvarna FS 7000 DL

FS 7000 DL
FS 7000 DL je široká, hlboko rezajúca škárová rezačka s pojazdom a s hĺbkou rezania až do 625 mm s priemerom kotúča 1500 mm. Je ideálna pre práce na cestách, náročné rezanie, štrbinové rezanie do hĺbky a bežné práce vyžadujúce vysokú produktivitu. Moderný dizajn, nenáročná údržba, ergonómia a vysoko intuitívny elektronický podporný systém so zameraním na efektivitu a pohodlie pre obsluhu. Turbo dieselový motor od Deutz má veľmi vysoký stupeň stáleho výkonu, čo umožňuje maximalizáciu výrobného tempa v najnáročnejších podmienkach. Vyhovuje emisnej norme Stage IIIB / Tier 4 a prispieva tak k zdravšiemu pracovnému prostrediu. Dostupná s jedno rýchlostnou alebo trojrýchlostnou prevodovkou. Obidva modely môžu zahŕňať spojku kotúča, elektronický systém sledovania trasy na zadnej náprave, piate koleso, svetelnú súpravu, vodnú súpravu a váhu.

967 05 60-08
Cena na vyžiadanie

FUNKCIE

Funkcie

Jednoduchá obsluha

Dobre vyvážená konštrukcia s nízkym profilom poskytuje dobrý prehľad o pracovnej ploche a umožňuje jednoduchú manipuláciu a transport.
Funkcie

Jednoduché nastavenie pre zaistenie rovných rezov

Elektrický systém udržiavania priameho smeru rezania zahŕňa ukazovateľ polohy na displeji. Môže sa automaticky vrátiť do neutrálnej polohy a má schopnosť zapamätať si naposledy použité nastavenie.
Funkcie

Intuitívny a ergonomický ovládací panel

Všetky dôležité funkcie sú ľahko prístupné a prehľadne kontrolovateľné, ako otáčky kotúča, dopredná rýchlosť, elektronické nastavovanie smeru rezania, hĺbkomer, prevodový pomer remeňa a kladky, runtime a servisné informácie.
Funkcie

Nízke nároky na údržbu

Hriadeľ kotúča IntelliSeal umožňuje až 250 hodín bezúdržbovej prevádzky a eliminuje denné premazávanie ložísk hriadeľa.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

Rezné zariadenieRezné zariadenie

PrevodovkaPrevodovka

RozmeryRozmeryMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov