Reverzné vibračné dosky Husqvarna LH 804

LH 804
LH 804 je naša najvýkonnejšia zhutňovacia doska. Je plne hydraulická a má výkon a kapacitu potrebnú na účinné zhutňovanie stredných až hrubých vrstiev zrnitej zeminy – od pieskových po kamenné povrchy. Husqvarna LH804 má diaľkové ovládanie, takže obsluha je chránená pred hlukom, naftovými splodinami a vibráciami. Je vybavená naftovým motorom Hatz 1D90V a vyznačuje sa konštrukciou, ktorá sa jednoducho udržiava, a masívnym ochranným rámom.

967 89 73-01
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Žiadne vibrácie rúk a ramien

Diaľkové ovládanie s technológiou Bluetooth vám umožňuje pracovať zo vzdialenosti až 30 metrov za všetkých poveternostných podmienok. To znamená žiadne vibrácie, žiadne výfukové plyny a bezkonkurenčný výhľad na pracovisko.
Funkcie

Stále v nabíjačke

Aby sa nevybila batéria, k diaľkovému ovládaniu sa dodávajú dve batérie, ktoré môžete striedať, a jednu z nich nechať vždy nabíjať v dokovacej stanici pod kapotou motora.
Funkcie

Vyššia prevádzkyschopnosť

Hydraulická prevodovka zvyšuje spoľahlivosť, renomovaný motor Hatz 1D90V znižuje náklady na životnosť a robustná konštrukcia s odolnými komponentmi zaisťuje cenné hodiny prevádzkyschopnosti.
Funkcie

Zvládne najnáročnejšie úlohy

Plne hydraulické reverzibilné dosky sú navrhnuté tak, aby účinne zvládli aj tie najnáročnejšie práce.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

RozmeryTechnické parametre

RozmeryRozmery

Zvuk a hlučnosťZvuk a hlučnosťMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov