Priemyselný vysávač Husqvarna T 7500

Priemyselný vysávač Husqvarna T 7500
Profesionálny priemyselný cyklónový vysávač Husqvarna T 7500 je určený pre každodenné použitie v náročných podmienkach. Je plne kompatibilný s brúskami typu Husqvarna PG 820, PG 680 a PG 400 a zabezpečuje výborné odsávanie brúsneho materiálu. Okrem brúsok je ho možné použiť aj pre iné aplikácie, ako napríklad pílenie a rezanie betónu. T 7500 má spoľahlivý filtračný systém s primárnym filtrom (sock-style) a s dvojicou HEPA filtrov. Primárne filtre je možné očistiť z vonkajšej strany pomocou spätného tlaku vzduchu Jet-Pulse.

Vysávač sa dodáva s týmto príslušenstvom:
  • 1 x 76 mm odsávacia hadica dĺžky 10 m
  • 1 x 50 mm odsávacia hadica dĺžky 7,5 m
  • 1 x Adaptér Camlock 76 – 50 mm
  • 1 x Odsávacia trubica
  • 1 x Nástroj na podlahu, 50 mm, šírka 450 mm
  • 1 x "nekonečné" vrece Longopac
967 66 41-04
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Efficient filtration system

The three separate filtering stages result in longer working time between filter cleaning. The dust is filtered through a cyclone chamber, which separate the heaviest parts, up to 95% of the dust, before the washable main filter. The HEPA micro filters are individual tested and certified to capture 99.99% of the remaining silivia dust in the respirable fraction (0.3µm).
Funkcie

Easy and efficient filter cleaning

The Jet Pulse filter cleaning system ensures high continuous airflow thanks to easy and efficient cleaning of the conical main filter without opening the machine.
Funkcie

Durable design

Corrosion-resistant steel clamps, welded frame with dust bag platform and durable steel handle make it ready to serve for many years.
Funkcie

Excellent stability and mobility

The slim design, solid non-marking tires, swivel casters and hitch for attaching a separator allows for excellent mobility and stability.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

OstatnéOstatné

RozmeryRozmeryMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov