Priemyselný vysávač Husqvarna S 36

Priemyselný vysávač Husqvarna S 36
S 36 je veľmi výkonný jednofázový priemyselný cyklónový vysávač HEPA, ktorý je vhodný pre použitie s brúskami Husqvarna PG 530 (1-fázová), PG 450, PG 400 a PG 280, ako aj a malým až stredným frézami a s ručnými nástrojmi. Tento profesionálny vysávač prachu je navrhnutý tak, aby spĺňal prísne požiadavky. Dostatočný výkon poskytujú tri veľké vákuové motory komerčnej triedy. Je vybavený tromi nezávislými testovanými a certifikovanými filtrami HEPA H13 a masívnym kužeľovým predradeným filtrom s viac ako 4,5 m². Výsledkom je vynikajúci zber prachu, dokonca aj z jemného brúsenia a sadry. Medzi ďalšie vlastnosti patrí čistenie predfiltrov Jet Pulse, počítadlo motohodín a podtlakomer na kontrolu filtra. Veľké zadné kolesá sú plne gumové a malé predné sa dajú zabrzdiť. Hadicový systém vreciek Longopac® zaisťuje jednoduché výmeny vreciek bez prachu.

Vysávač sa dodáva s týmto príslušenstvom:
  • 1 x 63 mm odsávacia hadica dĺžky 10 m
  • 1 x 50 mm odsávacia hadica dĺžky 7,5 m
  • 1 x Odsávacia trubica
  • 1 x Násada na vysávanie podlahy, šírka 450mm
  • 1 x "nekonečné" vrece Longopac
967 66 38-07
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Efektívny filtračný systém

Tri oddelené filtračné stupne majú za následok dlhší pracovný čas medzi čistením filtra. Prach je filtrovaný cez cyklónovú komoru, ktorá oddeľuje najťažšie časti, až 95% prachu, pred umývateľným hlavným filtrom. Mikrofiltre HEPA sú individuálne testované a certifikované na zachytenie 99,99 % zvyšného kremičitého prachu v dýchateľnej frakcii (0,3 µm).
Funkcie

Jednoduché a efektívne čistenie filtra

Systém čistenia filtra Jet Pulse zaisťuje vysoký nepretržitý prietok vzduchu vďaka jednoduchému a efektívnemu čisteniu kužeľového hlavného filtra bez otvorenia stroja.
Funkcie

Odolný dizajn

Oceľové svorky odolné voči korózii, zváraný rám s platformou vrecka na prach a odolná oceľová rukoväť ho robia pripraveným slúžiť dlhé roky.
Funkcie

Jednoduchá preprava

Zváraný rám umožňuje jednoduchú prepravu položením stroja na rám.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

OstatnéOstatné

RozmeryRozmeryMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov