Priemyselný vysávač Husqvarna S 36

Priemyselný vysávač Husqvarna S 36
S 36 je veľmi výkonný jednofázový priemyselný cyklónový vysávač HEPA, ktorý je vhodný pre použitie s brúskami Husqvarna PG 530 (1-fázová), PG 450, PG 400 a PG 280, ako aj a malým až stredným frézami a s ručnými nástrojmi. Tento profesionálny vysávač prachu je navrhnutý tak, aby spĺňal prísne požiadavky. Dostatočný výkon poskytujú tri veľké vákuové motory komerčnej triedy. Je vybavený tromi nezávislými testovanými a certifikovanými filtrami HEPA H13 a masívnym kužeľovým predradeným filtrom s viac ako 4,5 m². Výsledkom je vynikajúci zber prachu, dokonca aj z jemného brúsenia a sadry. Medzi ďalšie vlastnosti patrí čistenie predfiltrov Jet Pulse, počítadlo motohodín a podtlakomer na kontrolu filtra. Veľké zadné kolesá sú plne gumové a malé predné sa dajú zabrzdiť. Hadicový systém vreciek Longopac® zaisťuje jednoduché výmeny vreciek bez prachu.

Vysávač sa dodáva s týmto príslušenstvom:
  • 1 x 63 mm odsávacia hadica dĺžky 10 m
  • 1 x 50 mm odsávacia hadica dĺžky 7,5 m
  • 1 x Odsávacia trubica
  • 1 x Násada na vysávanie podlahy, šírka 450mm
  • 1 x "nekonečné" vrece Longopac
967 66 38-07
2 954 €
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Efficient filtration system

The three separate filtering stages result in longer working time between filter cleaning. The dust is filtered through a cyclone chamber, which separate the heaviest parts, up to 95% of the dust, before the washable main filter. The HEPA micro filters are individual tested and certified to capture 99.99% of the remaining silivia dust in the respirable fraction (0.3µm).
Funkcie

Easy and efficient filter cleaning

The Jet Pulse filter cleaning system ensures high continuous airflow thanks to easy and efficient cleaning of the conical main filter without opening the machine.
Funkcie

Durable design

Corrosion-resistant steel clamps, welded frame with dust bag platform and durable steel handle make it ready to serve for many years.
Funkcie

Easy to transport

The welded frame enables easy transportation by resting the machine on the frame.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

OstatnéOstatné

RozmeryRozmeryMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Text


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov


Husquarna Stavebné Centrum

Adresa

ADAP TRNAVA s.r.o.
Zlievarenská 3/8020
917 02 Trnava
Slovenská republika

Kontakty

tel.: +421 33 53 54 587
tel.: +421 33 53 54 588
email: info@adap.sk
web: www.hsqtrnava.sk