Priemyselný vysávač Husqvarna S 26

Priemyselný vysávač Husqvarna S 26
Profesionálny priemyselný cyklónový vysávač Husqvarna S 26 je určený na odsávanie jemného prachu pri všetkých bežných stavebných činnostiach. Spoľahlivý výkon zabezpečuje kvalitný motor a dvojica certifikovaných HEPA filtrov. S 26 je možné použiť s brúskami typu Husqvarna PG 450 a PG 280, ako aj pre iné ručné náradie na rezanie, pílenie a ďalšie činnosti, pri ktorých dochádza k víreniu prachu. Ďalšie funkcie tohto vynikajúceho vysávača sú čistenie filtra Jet-Pulse, počítadlo hodín a kontrola znečistenia filtrov.

Vysávač sa dodáva s týmto príslušenstvom:
  • 1 x 50 mm odsávacia hadica dĺžky 7,5 m
  • 1 x Odsávacia trubica
  • 1 x Násada na vysávanie podlahy, šírka 450mm
  • 1 x "nekonečné" vrece Longopac
967 66 39-05
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Efektívny filtračný systém

Tri oddelené filtračné stupne majú za následok dlhší pracovný čas medzi čistením filtra. Prach je filtrovaný cez cyklónovú komoru, ktorá oddeľuje najťažšie časti, až 95% prachu, pred umývateľným hlavným filtrom. Mikrofiltre HEPA sú individuálne testované a certifikované na zachytenie 99,99 % zvyšného kremičitého prachu v dýchateľnej frakcii (0,3 µm).
Funkcie

Jednoduché a efektívne čistenie filtra

Systém čistenia filtra Jet Pulse zaisťuje vysoký nepretržitý prietok vzduchu vďaka jednoduchému a efektívnemu čisteniu kužeľového hlavného filtra bez otvorenia stroja.
Funkcie

Odolný dizajn

Oceľové svorky odolné voči korózii, zváraný rám s platformou vrecka na prach a odolná oceľová rukoväť ho robia pripraveným slúžiť dlhé roky.
Funkcie

Jednoduchá preprava

Zváraný rám umožňuje jednoduchú prepravu položením stroja na rám.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

OstatnéOstatné

RozmeryRozmeryMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov