Priemyselný vysávač Husqvarna S 13

Priemyselný vysávač Husqvarna S 13
Praktický, tichý a výkonný priemyselný cyklónový vysávač Husqvarna S 13 je určený na odsávanie jemného prachu pri všetkých bežných stavebných činnostiach menšieho rozsahu. Je všestranne použiteľný, mimoriadne účinný, a pritom má relatívne nízku hmotnosť a rozmery, takže by nemal chýbať na žiadnej stavbe. Spoľahlivo odsáva prach pri rezaní, brúsení, pílení, vŕtaní a ďalších činnostiach a všetok povysávaný materiál zhromažďuje do vopred pripraveného vreca. Ďalšie funkcie tohto vynikajúceho stroja sú čistenie filtra systémom Jet-Pulse a kontrola jeho znečistenia.

Vysávač sa dodáva s týmto príslušenstvom:
  • 1 x 38 mm odsávacia hadica dĺžky 4 m
  • 1 x Odsávacia trubica
  • 1 x Násada na vysávanie podlahy, šírky 370mm
  • 1 x "nekonečné" vrece Longopac
967 66 40-04
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Efektívny filtračný systém

Tri oddelené filtračné stupne majú za následok dlhší pracovný čas medzi čistením filtra. Prach je filtrovaný cez cyklónovú komoru, ktorá oddeľuje najťažšie časti, až 95% prachu, pred umývateľným hlavným filtrom. Mikrofiltre HEPA sú individuálne testované a certifikované na zachytenie 99,99 % zvyšného kremičitého prachu v dýchateľnej frakcii (0,3 µm).
Funkcie

Jednoduché a efektívne čistenie filtra

Systém čistenia filtra Jet Pulse zaisťuje vysoký nepretržitý prietok vzduchu vďaka jednoduchému a efektívnemu čisteniu kužeľového hlavného filtra bez otvorenia stroja.
Funkcie

Odolný dizajn

Oceľové svorky odolné voči korózii, zváraný rám s platformou vrecka na prach a odolná oceľová rukoväť ho robia pripraveným slúžiť dlhé roky.
Funkcie

Jednoduchá preprava

Zváraný rám umožňuje jednoduchú prepravu položením stroja na rám.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

OstatnéOstatné

RozmeryRozmeryMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov