Priemyselný vysávač Husqvarna DE 110

Priemyselný vysávač Husqvarna DE 110
Tento všestranný vysávačč prachu triedy H je kompaktný a ľahko sa prepravuje, ale napriek tomu ponúka vysoký výkon. Je vybavený užívateľsky prívetivým rozhraním HMI na sledovanie výkonu a funkciou e-flow, ktorá automaticky upravuje prietok vzduchu, umožňuje stabilný prietok vzduchu a predlžuje intervaly medzi čistením filtra. Vysoká úroveň ochrany proti vode umožňuje rýchlu a účinnú dekontamináciu. Odsávač taktiež disponuje integrovanou konektivitou, ktorá umožňuje rýchlo zistiť polohu, dobu prevádzky, servisný stav a stav filtra a ďalšie cenné údaje o používaní. Vysávač je ďalej vybavený systémom Longopac® pre bezpečnú manipuláciu s prachom.

Vysávač sa dodáva s týmto príslušenstvom:
  • 1 x 38 mm odsávacia hadica dĺžky 5 m
  • 1 x Odsávacia trubica
  • 1 x Násada na vysávanie podlahy, šírka 370mm
  • 1 x "nekonečné" vrece Longopac
970 50 94-01
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Nepretržite vysoký výkon

Dômyselný systém e-flow automaticky upravuje prietok vzduchu tak, aby sa predĺžil čas medzi čistením filtra, a obsluha tak mohla pracovať dlhšie bez prerušenia.
Funkcie

Zamerané na bezpečnosť

Odsávač prachu spĺňa najnovšie normy pre odsávače prachu triedy H na náročné použitie. Obsahuje filter HEPA (s certifikáciou EN 1822), ktorý je oddelený od predfiltra. Integrovaný alarm filtra s nastaviteľným priemerom hadice signalizuje, kedy je čas vyčistiť filter. Čistenie je možné vykonať jednoduchým stlačením tlačidla.
Funkcie

Jednoduché čistenie a údržba

Oceľové svorky odolné voči korózii, zváraný rám s platformou vrecka na prach a odolná oceľová rukoväť ho robia pripraveným slúžiť dlhé roky.
Funkcie

Vylepšený systém upevnenia Longopac

Ľahko použiteľný systém upevnenia Longopac® a držiak v tvare V zaisťujú jednoduchú montáž. Zásluhou špeciálneho krytu sa v záhyboch neusadzuje prach.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

OstatnéOstatné

RozmeryRozmeryMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov