Priemyselný vysávač Husqvarna DC 6000

Priemyselný vysávač Husqvarna DC 6000
DC 6000 je účinný priemyselný vysávač, kompatibilný s vysoko produktívnymi brúskami Husqvarna PG 820, PG 680 a PG 530 s 3-fázovým motorom, ktoré sú vybavené technológiou Dual Drive Technology™. DC 6000 je vyvinutý s unikátnou patentovanou dvojitou cyklónovou technológiou a automatickým čistením filtra. Cyklónová technológia umožňuje konštantný vysoký prietok vzduchu a vysoký sací výkon, takže na podlahe zostáva podstatne menej prachu, a tým šetrí čas potrebný na upratovanie po práci. Výšku stroja je možné pre jednoduchšiu prepravu znížiť. Môže byť použitý pre mokré aj suché vysávanie.

967 62 50-01
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

95 % účinnosť pri oddeľovaní prachu

Patentovaná dvojitá cyklónová technológia má viac ako 95 % účinnosť pri oddeľovaní prachu zo vzduchu, takže sa k filtru dostane len veľmi malé množstvo prachu.
Funkcie

Vysoká produktivita

Vďaka automatickému čisteniu filtra môžete pracovať bez prerušenia. Zberač prachu má stabilný vysoký prietok vzduchu a zanecháva na podlahe minimálne množstvo prachu.
Funkcie

Nízka hlučnosť a čisté pracovné prostredie

Bezprašné prostredie s nízkou hlučnosťou poskytuje lepšie pracovné podmienky. Ventilátor beží ticho a nenecháva žiadny polietavý prach. HEPA filter tr. 13 spĺňa hygienické limity látok v ovzduší na pracovisku. Trhacie vrecká umožňujú rýchle a bezprašné odstránenie odpadu v jednotlivo uzavretých plastových vreciach.
Funkcie

Jednoduché použitie

Tento zberač prachu sa ľahko ovláda a prepravuje - pre prepravu možno výšku stroja znížiť. Vďaka automatickému čisteniu filtra si udržiava rovnakú účinnosť po celú dobu vysávania. Pripojenie k podlahovej brúske je rovnako jednoduché - stačí použiť prídavnú zásuvku. Má tiež užívateľsky prívetivý, logicky usporiadaný ovládací panel (HMI), ktorý umožňuje automatické aj manuálne nastavenie vysávania.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

OstatnéOstatné

RozmeryRozmeryMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov