Cyklónový separátor Husqvarna C 3000

Cyklónový separátor Husqvarna C 3000
C 3000 je efektívny priemyselný odlučovač pre skutočne veľké úlohy, pri ktorých vzniká veľké množstvo prachu. Odporúča sa ako doplnok k vášmu vysávači prachu Husqvarna S 26 a S 36. C 3000 oddeľuje 90% vysávaného materiálu pred tým, než by sa dostane do vysávača. Tým výrazne zvyšuje saciu kapacitu, predlžuje životnosť motora a výrazne znižuje frekvenciu údržby filtra a predlžuje čas prevádzky bez prerušenia. Použitie predseparátora zvyšuje kapacitu odsávača prachu pri manipulácii s materiálom, ktorý by sa za normálnych okolností považoval za ťažko zvládnuteľný, ako sú sadze, horiace častice, kvapaliny a ľahký materiál vo veľkých množstvách. Hadicový systém vreciek Longopac® zaisťuje jednoduché bezprašné výmeny vreciek.

967 66 45-01
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Durable design

Corrosion-resistant steel clamps, welded frame with dust bag platform and durable steel handle make it ready to serve for many years.
Funkcie

Easy to transport

The welded frame enables easy transportation by resting the machine on the frame.
Funkcie

Increased productivity

The pre-separator prolongs the dust extractors filter life and maintains higher airflow over time resulting in greater dust pick up, a cleaner work environment and longer time between filter cleaning.
Funkcie

Clean and simple bag change

The Longopac® bag hose system ensures simple changes of the bag without any dust spills.

TECHNICKÉ PARAMETRE

OstatnéOstatné

RozmeryRozmeryMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov