Podlahové brúsky Husqvarna PG 830 RC

PG 830 RC
Model PG 830 predstavuje najväčšiu a najvýkonnejšiu brúsku s diaľkovým ovládaním z radu Husqvarna PG. Diaľkové ovládanie umožňuje obsluhe brúsiť a zároveň sa starať o hadice a káble, čo zvyšuje produktivitu až o 40 %. Motorizovaný pohon tiež zjednodušuje prepravu. V tomto rade je k dispozícii nový motor s výkonom 20 k/15 kW, čo predstavuje o 36 % vyšší výkon v porovnaní s 11 kW motorom. Predstavuje tak výkonnú voľbu vhodnú pre väčšinu úloh, priemyselných aj komerčných, ktoré vyžadujú brúsenie. Planétový pohonný systém a jedinečná vylepšená technológia Dual Drive Technology™ od spoločnosti Husqvarna poskytujú extrémne silný výkon. K dispozícii ako voliteľné príslušenstvo sú nastaviteľné závažia pre extra brúsny tlak a LED svetlá. Vhodné pre všetky aplikácie: príprava podlahy, brúsenie a leštenie. Motorizovaný pohon umožňuje jednoduchú prepravu, vylepšenú ergonómiu a vynikajúce výsledky pri brúsení. Brúska PG 830 RC predstavuje dokonalú voľbu pre systém leštenia betónu Husqvarna Superfloor™. Dôležité komponenty brúsky PG 830 sú chránené proti prachu a kalu vo vnútri hermeticky utesnenej brúsnej hlavy a elektrickej skrinky s cieľom maximalizovať spoľahlivosť a znížiť potrebu údržby.

967 97 79‑01
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Zvýšená produktivita s diaľkovým ovládaním

Pri použití podlahovej brúsky PG s diaľkovým ovládaním sa zvyšuje produktivita až o 40 %. Viac hodín brúsenia za deň, keďže môžete súčasne ovládať zariadenie a pripravovať nasledujúce úkony.
Funkcie

Nastaviteľný tlak brúsenia

Voliteľné závažia sú nutnou pomôckou každého profesionálneho brusiča, keďže umožňujú nastaviť brúsny tlak v troch prednastavených polohách. Taktiež výrazne zjednodušujú nakláňanie zariadenia.
Funkcie

Úspora času pri výmene nástroja

Redi Lock® je okamžitý a bezproblémový systém výmeny diamantových nástrojov.
Funkcie

Jednoduchá preprava

Integrovaná batéria uľahčuje prepravu stroja z/na pracovisko.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

OstatnéOstatné

RozmeryRozmeryMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov