Podlahové brúsky Husqvarna PG 830

Husqvarna PG 830 Podlahová brúska
Model PG 830 predstavuje najväčšiu a najvýkonnejšiu brúsku z radu Husqvarna PG. V tomto rade je k dispozícii nový 15 kW motor, čo predstavuje o 36 % vyšší výkon v porovnaní s motorom s výkonom 15 k/11 kW. Ide o výkonnú voľbu pre väčšinu úloh, priemyselných aj komerčných, ktoré vyžadujú brúsenie. Je tiež vhodná pre používateľov, ktorí dávajú prednosť nemotorovému pohonu. Planétový pohonný systém a jedinečná vylepšená technológia Dual Drive Technology ™ od spoločnosti Husqvarna poskytujú extrémne silný výkon. K dispozícii ako voliteľné príslušenstvo sú nastaviteľné závažia pre extra brúsny tlak a LED svetlá. Vhodné pre všetky aplikácie: príprava podlahy, brúsenie a leštenie. Vysokovýkonné zariadenie pre systém brúsenia betónu Husqvarna Superfloor™. Dôležité komponenty brúsky PG 830 sú chránené proti prachu a kalu vo vnútri hermeticky utesnenej brúsnej hlavy a elektrickej skrinky s cieľom maximalizovať spoľahlivosť a znížiť potrebu údržby.

967 97 78‑01
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Chránaná elektronika

Elektrická skrinka je utesnená proti prachu a využíva technológiu externého chladenia.
Funkcie

Dual Drive Technology™

Jedinečná technológia Dual Drive Technology™ od spoločnosti Husqvarna poskytuje teraz ešte vyššie rýchlosti diskov. To vám umožňuje individuálne regulovať rýchlosť a smer otáčania kotúča a rýchlosť a smer brúsnej hlavy.
Funkcie

Nastaviteľný tlak brúsenia

Voliteľné závažia sú nutnou pomôckou každého profesionálneho brusiča, keďže umožňujú nastaviť brúsny tlak v troch prednastavených polohách. Taktiež výrazne zjednodušujú nakláňanie zariadenia.
Funkcie

Počítadlo hodín a ot./min

K dispozícii je záznam prevádzkových hodín a hodnoty otáčok/min zariadenia.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

OstatnéOstatné

RozmeryRozmeryMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov