Podlahové brúsky Husqvarna PG 820 RC

PG 820 RC
PG 820 RC je prvý stroj na prípravu betónových podláh na svete s Dual Drive Technology™ na diaľkové ovládanie. V porovnaní s renomovanou brúskou PG 820 verzia RC umožňuje výrazne vyššiu produktivitu a ešte lepšie pracovné výsledky, ergonomické ovládanie a ľahkú dopravu do a zo staveniska. To vám umožní pripraviť si ďalšiu súpravu nástrojov, upraviť hadice atp., zatiaľ čo stroj pracuje, čo znamená lepšie využitie vášho času. Vďaka šírke brúsenia 820 mm je stroj vhodný pre priemyselné aplikácie a je vynikajúcou voľbou pre prípravu betónových podláh aj opravy, leštenie a brúsenie za mokra i za sucha. Ideálny pre systém leštenia betónových podláh HiPERFLOOR®.

967 30 29-01
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Zvýšená produktivita s diaľkovým ovládaním

Vyšší výkon s ​​optimálnymi parametrami brúsenia môže byť udržiavaný po celú dobu brúsení. Stroj umožňuje vykonať denne viac práce, pretože môžete brúsiť a súčasne si pripravovať ďalšie pracovné kroky, napríklad môžete aplikovať GM 3000 s kefou.
Funkcie

Konzistentný optimálny výkon brúsenia

Nastavenie parametrov umožňuje optimálne brúsenie a leštenie pre každú aplikáciu. Konzistentná prevádzka a výsledky, a to aj pri výmene obsluhy.
Funkcie

Ergonomické ovládanie

Vďaka diaľkovému ovládaniu nie ste vystavení vibráciám a priečnemu treniu.
Funkcie

Jednoduchá preprava

Integrovaná batéria uľahčuje prepravu stroja z/na pracovisko.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

OstatnéOstatné

RozmeryRozmeryMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Text


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov