Podlahové brúsky Husqvarna PG 690 RC

PG 690 RC
Výkonná podlahová brúska PG 690 s diaľkovým ovládaním je stále dostatočne kompaktná, aby prešla cez bežné dvere (celková šírka: 67 cm). Diaľkové ovládanie umožňuje obsluhe brúsiť a zároveň sa starať o hadice a káble, čo zvyšuje produktivitu až o 40 %. Motorizovaný pohon tiež zjednodušuje prepravu. Ide o vhodnú voľbu pre väčšinu úloh, priemyselných aj komerčných, ktoré vyžadujú brúsenie. Planétový pohonný systém a jedinečná vylepšená technológia Dual Drive Technology™ od spoločnosti Husqvarna poskytujú vynikajúci výkon pri brúsení. K dispozícii ako voliteľné príslušenstvo sú nastaviteľné závažia pre extra brúsny tlak a LED svetlá. Vhodné pre všetky aplikácie: príprava podlahy, brúsenie a leštenie. Vysokovýkonné zariadenie pre systém brúsenia betónu Husqvarna Superfloor™. Dôležité komponenty brúsky PG 690 sú chránené proti prachu a kalu vo vnútri hermeticky utesnenej brúsnej hlavy a elektrickej skrinky s cieľom maximalizovať spoľahlivosť a znížiť potrebu údržby.

967 97 76‑01
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Zvýšená produktivita s diaľkovým ovládaním

Pri použití podlahovej brúsky PG s diaľkovým ovládaním sa zvyšuje produktivita až o 40 %. Viac hodín brúsenia za deň, keďže môžete súčasne ovládať zariadenie a pripravovať nasledujúce úkony.
Funkcie

Jednoduchá preprava

Ľahko odnímateľné prepravné koliesko v prednej časti. Možnosť uzamknúť prepravné koliesko v parkovacej polohe, pridania voliteľných závaží pri brúsení.
Funkcie

Nastaviteľný tlak brúsenia

Voliteľné závažia sú nutnou pomôckou každého profesionálneho brusiča, keďže umožňujú nastaviť brúsny tlak v troch prednastavených polohách. Taktiež výrazne zjednodušujú nakláňanie zariadenia.
Funkcie

Počítadlo hodín a ot./min

K dispozícii je záznam prevádzkových hodín a hodnoty otáčok/min zariadenia.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

OstatnéOstatné

RozmeryRozmeryMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov