Podlahové brúsky Husqvarna PG 690

PG 690
Podlahová brúska PG 690 je všestranná a výkonná, pričom je stále dostatočne kompaktná, aby prešla cez bežné dvere (celková šírka: 67 cm). Ide o vhodnú voľbu pre väčšinu úloh, priemyselných aj komerčných, ktoré vyžadujú brúsenie. Je tiež vhodná pre používateľov, ktorí dávajú prednosť nemotorovému pohonu. Planétový pohonný systém a jedinečná vylepšená technológia Dual Drive Technology™ od spoločnosti Husqvarna poskytujú vynikajúci výkon pri brúsení. K dispozícii ako voliteľné príslušenstvo sú nastaviteľné závažia pre extra brúsny tlak a LED svetlá. Vhodné pre všetky aplikácie: príprava podlahy, brúsenie a leštenie. Ide o dobrú voľbu pre systém brúsenia betónu Husqvarna Superfloor™. Dôležité komponenty brúsky PG 690 sú chránené proti prachu a kalu vo vnútri hermeticky utesnenej brúsnej hlavy a elektrickej skrinky s cieľom maximalizovať spoľahlivosť a znížiť potrebu údržby.

967 97 75‑01
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Chránaná elektronika

Elektrická skrinka je utesnená proti prachu a využíva technológiu externého chladenia.
Funkcie

Dual Drive Technology™

Jedinečná technológia Dual Drive Technology™ od spoločnosti Husqvarna poskytuje teraz ešte vyššie rýchlosti diskov. To vám umožňuje individuálne regulovať rýchlosť a smer otáčania kotúča a rýchlosť a smer brúsnej hlavy.
Funkcie

Nastaviteľný tlak brúsenia

Voliteľné závažia sú nutnou pomôckou každého profesionálneho brusiča, keďže umožňujú nastaviť brúsny tlak v troch prednastavených polohách. Taktiež výrazne zjednodušujú nakláňanie zariadenia.
Funkcie

Počítadlo hodín a ot./min

K dispozícii je záznam prevádzkových hodín a hodnoty otáčok/min zariadenia.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

OstatnéOstatné

RozmeryRozmeryMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov