Podlahové brúsky Husqvarna PG 540

PG 540
PG 540 (5,5 k/4,0 kW) je výkonná, kompaktná, univerzálna planétová podlahová brúska, ideálna pre menšie úlohy. Je k dispozícii dvojfázová a trojfázová verzia. Spája v sebe inteligentný kompaktný dizajn umožňujúci ľahkú prepravu so vysokým pracovným výkonom a silou brúsenia. Vďaka dizajnu s rozdeleným podvozkom sa brúska PG 540 vojde do väčšiny bežných automobilov. Manipulácia, nakláňanie a ovládanie brúsky pomocou voliteľných nastaviteľných závaží, ktoré zvyšujú tlak pri brúsení, je veľmi jednoduché. Vhodné pre všetky aplikácie: príprava podlahy, brúsenie a leštenie. Brúska PG 540 predstavuje kompaktnú voľbu pre systém leštenia betónu Husqvarna Superfloor™. Dôležité komponenty brúsky PG 540 sú chránené proti prachu a kalu vo vnútri hermeticky utesnenej brúsnej hlavy a elektrickej skrinky s cieľom maximalizovať spoľahlivosť a znížiť potrebu údržby.

967 97 74‑01
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Nastaviteľný tlak brúsenia

Voliteľné závažia sú nutnou pomôckou každého profesionálneho brusiča, keďže umožňujú nastaviť brúsny tlak v troch prednastavených polohách. Taktiež výrazne zjednodušujú nakláňanie zariadenia.
Funkcie

Účinný systém zberu prachu

Flexibilný plávajúci kryt s kefovou obrubou kopíruje tvar brúseného povrchu a utesňuje medzery, aby sa zabránilo úniku prachu z lešteného miesta do pracovného prostredia.
Funkcie

Úspora času pri výmene nástroja

Redi Lock® je okamžitý a bezproblémový systém výmeny diamantových nástrojov.
Funkcie

Ergonomická rukoväť

Nastaviteľná rukoväť na vylepšenie ergonómie.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

OstatnéOstatné

RozmeryRozmery

Máte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov