Podlahové brúsky Husqvarna PG 450

PG 450
PG 450 je univerzálna a uživateľsky prívetívá planetová podlahová brúska pre úpravu podláh. Je vhodná pre širokú škálu aplikácií, napr. odstránenie náteru, brúsenie a leštenie betónu. Je vhodné ju použiť aj v rámci systému leštenia betónových podláh HiPERFLOOR®. So svojim pracovným záberom 450 mm je vynikajúcou voľbou pre malé alebo ťažko dostupné miesta, ale aj väčšie plochy. Je ideálna pre požičovne, profesionálne i poloprofesionálne použitie, a to vďaka výhodnému automatickému nastaveniu mnohých funkcií. Táto podlahová brúska s 1-fázovým motorom je vhodná pre priemyselné i domáce použitie. Dá sa ľahko zložiť a rozložiť bez použitia nástrojov pre jednoduchú prepravu a skladovanie.

967 27 81-01
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Vysoko univerzálne použitie

Všestranná brúska vďaka planétovému pohonu, 1-fázovému motoru a technológii HiPERFLOOR®.
Funkcie

Jednoduchá preprava a zostavenie

Stroj je ľahký a jednoducho sa zmestí do akéhokoľvek auta vďaka kompaktnej konštrukcii, skladaciemu rámu a deliteľným častiam.
Funkcie

Jednoduché použitie

Rýchlosť je konštantná a žiadne nastavenia nie sú potrebné. Stroj má užívateľsky prívetivý a logicky usporiadaný ovládací panel s ochranou proti preťaženiu.
Funkcie

Účinný systém zberu prachu

Flexibilný plávajúci kryt s kefovou obrubou kopíruje tvar brúseného povrchu a utesňuje medzery, aby sa zabránilo úniku prachu z lešteného miesta do pracovného prostredia.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

OstatnéOstatné

RozmeryRozmeryMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov