Hladičky betónu Husqvarna CRT 48 PS

CRT 48 PS
Pojazdná hladička Husqvarna CRT 48 PS s posilňovačom riadenia dosahuje vysokú produktivitu a skvelé výsledky vďaka optimálnej schopnosti manévrovania a vysokej povrchovej kapacite, ako aj vyváženému pomeru výkonu a hmotnosti. Model CRT 48 PS je ideálny na úpravu povrchov s plochou od 1 000 m² až do 2 300 m². Elektrohydraulické ovládanie joystickom umožňuje presné manévrovanie a používanie takmer bez únavy. Ventily hydraulického riadiaceho valca ovládané moduláciami pákového ovládača sa spúšťajú elektrickými signálmi. Model CRT 48 PS ponúka možnosť voľby spomedzi dvoch režimov ovládania, vďaka čomu sa prispôsobí preferenciám používateľa v rôznych podmienkach pracovného priestoru.

970 46 16-13
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Jednoduché riadenie

Koncepcia elektrohydraulického ovládania prináša spoľahlivý posilňovač riadenia pre presnú schopnosť manévrovania a obsluhu prakticky bez únavy.
Funkcie

Vysoké rýchlosti líšt

Ponúkajú vysokú produktivitu a lepšiu úpravu.
Funkcie

Plynulá automatická prevádzka

Špeciálna variabilná spojka poskytuje správny krútiaci moment a rozsah otáčok zhodný s podmienkami betónu bez potreby mechanického nastavenia. Keďže spojka napomáha udržiavať konštantný krútiaci moment, dochádza k predĺženiu životnosti remeňa.
Funkcie

Vyberte si kontrolný režim podľa danej práce

Režim 1: Režim štandardnej odozvy Najvhodnejší pre stiesnené priestory s prekážkami alebo povrchmi s vysokým trením. V tomto režime LED kontrolka svieti.
Režim 2: Režim zvýšenej odozvy Najvhodnejší pre otvorené plochy, stieranie alebo pojazd pri vysokých rýchlostiach. Na riadenie stroja vyžaduje menej pohybu pákovým ovládačom.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

RozmeryTechnické parametre

Zvuk a hlučnosťZvuk a hlučnosťMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov