Hladička betónu Husqvarna CRT 36

CRT 36
Pojazdná hladička Husqvarna CRT 36 s rozmerom 915 cm prináša vysokokvalitné výsledky, produktivitu a pohodlie používateľa. Jedna osoba dokáže pomocou jedného zdviháka v zadnej časti stroja ľahko zdvihnúť a spustiť nadol integrovanú súpravu koliesok, čo umožňuje ľahké manévrovanie v pracovnom priestore. Súprava koliesok neblokuje počas použitia priamy výhľad používateľa. Model CRT 36 je ideálny na úpravu povrchov s plochou od 250 m² až do 1 000 m². Vďaka spojke CVT sa dá model CRT 36 používať počas prvých prechodov pri nízkych otáčkach motora spolu so stierkami na dosiahnutie vysokej úrovne plochosti povrchu. Možno ho tiež používať s hladiacimi lištami pri vysokých otáčkach motora na vyhladenie betónu.

970 46 14-03
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Optimálna manévrovateľnosť

Vďaka vyváženému pomeru výkonu a hmotnosti a ergonomickým zdvojeným pákovým ovládačom.
Funkcie

Ideálny pojazd a vysoká produktivita

Citlivé, ergonomicky navrhnuté zdvojené pákové ovládače znižujú množstvo sily potrebnej na ovládanie jednotky, stále však poskytujú spätnú väzbu na podmienky betónu.
Funkcie

Plynulá automatická prevádzka

Špeciálna variabilná spojka poskytuje správny krútiaci moment a rozsah otáčok zhodný s podmienkami betónu bez potreby mechanického nastavenia. Keďže spojka napomáha udržiavať konštantný krútiaci moment, dochádza k predĺženiu životnosti remeňa.
Funkcie

Dobrá viditeľnosť

Predné a zadné svetlá, ktoré sú súčasťou štandardnej výbavy, vám umožnia pracovať v šere aj počas noci.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

RozmeryTechnické parametre

Zvuk a hlučnosťZvuk a hlučnosťMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov