Demolačné roboty Husqvarna DXR 145

DXR 145
DXR 145 je náš najkompaktnejší diaľkovo ovládaný demolačný robot s ramenom otočným o 360 stupňov. S výkonom 18,5 kW a nízkou hmotnosťou je to veľmi účinný stroj špeciálne vyvinutý na búracie práce v stiesnených priestoroch, kde sa vyžaduje kompaktný stroj s dobrou manévrovateľnosťou a požiadavkami na vysokú demolačnú účinnosťou. Vybavený vynikajúcim diaľkovým ovládaním pre bezpečnejšiu prevádzku a jednoduchú manévrovateľnosť. DXR 145 je všestranný demolačný robot pre stavebný a výrobný priemysel. Kombinuje sa s rôznymi nástrojmi, ako sú zbíjačky alebo naše kompaktné a všestranné drviče a nožnice na oceľ. Pre DXR 145 odporúčame ako ďalšiu funkciu našu rozšírenú hydraulickú funkciu a balík ochrany valca. Balík je možné objednať ako príslušenstvo alebo nainštalovať priamo vo výrobe.

970 50 97-01
Cena na vyžiadanie

FUNKCIE

Funkcie

Zvýšený výkon

O viac ako 20 % vyšší výkon, vyššia produktivita a efektívnosť.
Funkcie

Bezpečnejšia prevádzka

Spĺňa osvedčenia tretej strany týkajúce elektromagnetickej kompatibility, požiadaviek na funkčnú bezpečnosť a vysokú úroveň spoľahlivosti (Pld), čo zaručuje bezpečné pracovné prostredie.
Funkcie

Vynikajúce diaľkové ovládanie

Umožňuje príjemnú prácu a dobré ovládanie pri prevádzke s vysokou úrovňou intuitívneho používania s veľkou obrazovkou s optimalizovaným uhlom a prispôsobiteľnou tmavému a svetlému prostrediu. Umožňuje pracovať s diaľkovým ovládaním v najnáročnejších priestoroch zo vzdialenosti až 300 m.
Funkcie

Dohľad nad prevádzkou naživo

Diaľkové ovládanie poskytuje informácie naživo o stave stroja, ako sú prúd, napätie, teplota, ako aj aktívne poruchy a prevádzková doba, bez potreby externého meracieho zariadenia. Pre okamžitý stav stroja, dlhšiu prevádzkyschopnosť a vyššiu produktivita.

TECHNICKÉ PARAMETRE

AkumulátorovéAkumulátorové

HydraulikaHydraulika

Technické parametreTechnické parametre

RozmeryRozmeryMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov