Na rezanie obkladov a dlažby

Portálová píla BATTIPAV SUPREME 260S

Portálová píla BATTIPAV SUPREME 260S
Portálová píla BATTIPAV SUPREME je vhodná pre priame rezanie a pod uhlom 45° materiálov z prírodného kameňa, granitu alebo mramoru. Prednosťou píly je dĺžka pracovnej plochy - až 2600 mm! Motor s rezným kotúčom sa pohybuje po portáli manuálne pomocou 8 guličkových ložisiek. Vedenie je osadené vymeniteľnými nerezovými vedeniami navrhnutými pre dokonalý pohyb motorového vozíka s minimálnym trenímS 1-fázovým motorom TT POWER s výkonom 2,2kW spolu s 300 mm kotúčom ľahko prepílite materiály s hrúbkou až 85 mm. Motor má zabudovanú tepelnú a prúdovú ochranu. Robustný pracovný stôl je výškovo nastaviteľný. Manipuláciu uľahčujú kolieska. Pre zameranie presnej polohy rezu je možné použiť nastaviteľné goniometrické pravítko. Pracovný stôl je vyrobený z pozinkovanej ocele a je možné ho predĺžiť pomocou postranných stolíkov, poprípade je možné dokúpiť a namontovať upínací prípravok na rez dlažby.

82601
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie Uloženie motora s kotúčom na ôsmich kvalitných ložiskách. Uloženie zabezpečuje presné vedenie či už pri rezaní pod uhlom 45°, alebo 90°. Ložiská sú uložené pod uhlom 90° a 45°. Žiadne chvenie, žiadna vôľa.
Funkcie Špeciálne vyvinutý chladiaci systém zabezpečí dokonalé chladenie rezného kotúča. Tým je zabezpečená jeho dlhšia životnosť.
Funkcie Laserové pravítko je súčasťou štandardnej výbavy. Pomôže odrezať materiál presne tam kde chcete vy.
Funkcie Laserové pravítko viete presne nastaviť a vycentrovať.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

Rezné zariadenieRezné zariadenie

RozmeryRozmery

Technické parametreOstatné parametreMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov