Na rezanie obkladov a dlažby

Diamantová portálová píla BATTIPAV PRIME 120S

Diamantová portálová píla BATTIPAV PRIME 120S
Portálová píla PRIME je ideálna pre stavebníctvo, vhodná pre priame rezy a rezy pod uhlom 45° na rezanie obkladov, dlažby, mramorových a žulových platní. Motor s rezným kotúčom sa pohybuje po portály pomocou 8 guličkových ložísk manuálne. Výškovo nastaviteľná rezná hlava. Vedenie je osadené vymeniteľnými nerezovými vedeniami navrhnutými pre dokonalý pohyb motorového vozíka s minimálnym trením. Jednofázový motor je chránený prúdovou a tepelnou ochranou s manuálnym "resetom" a spínačom s uvoľňovacou cievkou. Nohy sú výškovo nastaviteľné. Pre zameranie presnej polohy rezu je možné použiť nastaviteľné goniometrické pravítko. Pracovný stôl je vyrobený z pozinkovanej ocele, je možné ho predĺžiť pomocou postranných stolíkov, poprípade namontovať upínací prípravok na rez dlažby, ktoré sa dajú dokúpiť.

91201
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie Uloženie motora s kotúčom na ôsmich kvalitných ložiskách. Uloženie zabezpečuje presné vedenie či už pri rezaní pod uhlom 45°, alebo 90°. Ložiská sú uložené pod uhlom 90° a 45°. Žiadne chvenie, žiadna vôľa.
Funkcie Špeciálne vyvinutý chladiaci systém zabezpečí dokonalé chladenie rezného kotúča. Tým je zabezpečená jeho dlhšia životnosť.
Funkcie Laserové pravítko je súčasťou štandardnej výbavy. Pomôže odrezať materiál presne tam kde chcete vy.
Funkcie Laserové pravítko viete presne nastaviť a vycentrovať.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

Rezné zariadenieRezné zariadenie

RozmeryRozmery

Technické parametreOstatné parametreMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Správa


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov