Vibračné pechy Husqvarna LT 800

LT 800
LT 800 je vyvážená a výkonná ubíjačka vyvinutá na efektívne zhutňovanie zrnitej a súdržnej zeminy, napríklad hliny a prachu. Je ideálna na zhutňovanie vo výkopoch alebo iných úzkych priestoroch, napríklad okolo stĺpov a potrubí. Je vybavená naftovým motorom Hatz 1B20 a vďaka kombinácii vysokej odstredivej sily a rýchlosti umožňuje hĺbkové zhutňovanie.

967 89 70-02
3 328 €
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Vysoký zhutňovací výkon

Efektívne zhutňovanie vďaka výkonnému naftovému motoru Hatz namontovanému v kompaktnom odolnom ráme, ktorý zaručuje vysokú rýchlosť a nárazovú silu.
Funkcie

Skvelá ergonómia

Nízka hmotnosť, jedno miesto zdvíhania a valčeky na riadiacej rukoväti uľahčujú manipuláciu na pracovisku. Ako príslušenstvo je k dispozícii súprava prepravných kolies.
Funkcie

Jednoduché manévrovanie

Trojpolohové ovládanie plynu (voľnobeh, maximálne otáčky, stop/zatvorené) zatvorí aj palivové vedenie, čím sa zabráni únikom paliva. Vyvážený dizajn poskytuje výnimočnú trakciu a manévrovateľnosť.
Funkcie

Jednoduchá údržba

Jednoduchý prístup na všetky miesta údržby vrátane kontroly hladiny oleja (motor a spodná časť) a čistenia/výmeny vzduchového filtra. Súčasťou výbavy je počítadlo hodín, indikátor vzduchového filtra a výstražný indikátor oleja.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

RozmeryTechnické parametre

RozmeryRozmery

Zvuk a hlučnosťZvuk a hlučnosťMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Text


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov


Husquarna Stavebné Centrum

Adresa

ADAP TRNAVA s.r.o.
Zlievarenská 3/8020
917 02 Trnava
Slovenská republika

Kontakty

tel.: +421 33 53 54 587
tel.: +421 33 53 54 588
email: info@adap.sk
web: www.hsqtrnava.sk