Podlahové brúsky Husqvarna PG 680 RC

PG 680 RC
Brúska PG 680 RC pre úpravu betónových povrchov s diaľkovým ovládaním je vynikajúcou voľbou ako pre priemyselné, tak pre komerčné použitie. V porovnaní so štandardnými brúskami táto brúska na diaľkové ovládanie umožňuje podstatne vyššiu produktivitu a dokonca lepšie pracovné výsledky s ergonomickejšou manipuláciou a transportom bez úsilia. Počas toho ako stroj pracuje vám umožňuje efektívne využiť váš čas na iné prípravné práce. S pracovným záberom 680 mm ľahko prejde štandardnými dverami a môže tak pracovať na väčšine pracovných miestach bez straty výkonu. Planétový systém pohonu a technológia Dual Drive Technology™ poskytuje vynikajúci stupeň brúsenia. Vynikajúca voľba pre prípravu a úpravu betónových podláh, rovnako ako aj pre všetky druhy leštení a brúsení, či už mokré alebo suché. Ideálne pre využitie v rámci systému leštenia betónových podláh HiPERFLOOR®.

967 62 27-01
Cena na vyžiadanie
* Ceny sú uvádzané bez DPH

FUNKCIE

Funkcie

Zvýšená produktivita s diaľkovým ovládaním

Vyšší výkon s ​​optimálnymi parametrami brúsenia môže byť udržiavaný po celú dobu brúsení. Stroj umožňuje vykonať denne viac práce, pretože môžete brúsiť a súčasne si pripravovať ďalšie pracovné kroky, napríklad môžete aplikovať GM 3000 s kefou.
Funkcie

Veľká výdrž batérie

Batéria vydrží bežnú pracovnú dobu. Nabíjanie batérie z 1 alebo 3 fáz. Krátka doba nabíjania, obvykle 2 hodiny.
Funkcie

Dual Drive Technology™

Dual Drive Technology™ umožňuje úplne nezávislé ovládanie planétovej a satelitných brúsnych hláv, čo sa týka rýchlosti a smeru otáčania.
Funkcie

Konzistentný optimálny výkon brúsenia

Nastavenie parametrov umožňuje optimálne brúsenie a leštenie pre každú aplikáciu. Konzistentná prevádzka a výsledky, a to aj pri výmene obsluhy.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MotorMotor

OstatnéOstatné

RozmeryRozmeryMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Text


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov