Demolačné roboty Husqvarna DXR 270

DXR 270
DXR 270 je kompaktný a diaľkovo ovládaný demolačný robot s nízkou hmotnosťou a s výkonom 19 kW. Vďaka svojmu vysokému pomeru výkon/hmotnosť je ideálny pre demolačné práce na stavbách, kde sa vyžaduje nízky merný tlak alebo tam, kde sú obmedzené možnosti zdvíhania. Rameno zaisťuje presné polohovanie nástroja a vyžaduje len minimálnu údržbu. Stabilizačné podpery s individuálnym ovládaním a širokým rozpätím poskytujú vynikajúcu stabilitu, ktorá umožňuje vysoké zaťaženie. DXR 270 je univerzálny demolačný robot určený pre stavebníctvo aj spracovateľský priemysel. Dá sa kombinovať s radom nástrojov, ako sú búracie kladivá, naše kompaktné a univerzálne drviče a hydraulické štiepacie nožnice na káble a oceľové profily. Pre najnáročnejšie aplikácie odporúčame použiť naše ďalšie príslušenstvo. Pre DXR 270 ponúkame hydraulickú ochranu, účinnejšie chladenie a tepelnú ochranu. To vám umožní pracovať so strojom pri vysokých teplotách a s nástrojmi vo vysokom sálavom teple. Toto vybavenie je možné objednať ako príslušenstvo alebo je možné ho nainštalovať priamo vo výrobnom závode.

967 19 55-01
Cena na vyžiadanie

FUNKCIE

Funkcie

Vynikajúci pomer výkon / hmotnosť

Kompaktný stroj s nízkou hmotnosťou a aj napriek tomu výkonný. Široké rozpätie stabilizačných podper umožňuje vysokú záťaž.
Funkcie

Prejde bežnými dverami

Vďaka kompaktnému dizajnu a šírke len 78 cm má stroj prístup na väčšinu pracovných miest.
Funkcie

Vysoká efektivita práce

Malá výška stroja umožňuje dobrý výhľad na pracovnú plochu a nízke ťažisko zaisťuje stabilitu stroja.
Funkcie

Vysoká stabilita

Stabilizačné podpery s individuálnym ovládaním a široké rozpätie zaručujú vynikajúcu stabilitu, umožňujú vysoké zaťaženie na rôznych typoch povrchu.

TECHNICKÉ PARAMETRE

AkumulátorovéAkumulátorové

HydraulikaHydraulika

Technické parametreTechnické parametre

RozmeryRozmeryMáte záujem o tento produkt ?
Napíšte nám.


Meno a priezvisko / Firma

E-mail

Mobilné číslo
Text


Súhlasím so spracúvaním osobných údajov


Husquarna Stavebné Centrum

Adresa

ADAP TRNAVA s.r.o.
Zlievarenská 3/8020
917 02 Trnava
Slovenská republika

Kontakty

tel.: +421 33 53 54 587
tel.: +421 33 53 54 588
email: info@adap.sk
web: www.hsqtrnava.sk